Gift Card 20

Hind: 20,00 €

Lahendamsime ilmselt moodsa aja naise ühe suurima murekoha "midagi pole selga panna". On küll! TUUB on ju suisa kleit, seelik, pidulik topp, sall ja palju muud. Saad komplekteerida ideaalselt olemasoleva garderoobiga ning erinevad kehakujud sobituvad TUUBi sisse nagu valatult. Aga millist osta? Ja kas teie poes nii väikene valik ongi? Praegu on jah. Aga tuleb juurde. Hetkel on valida vägadima kindlapeale minekute vahel: hall luksuslik meriino, meriino säärised või sall, must innovaatiline viskoos Tencel või siis just sobilikus väärtuses KINKEKAART!

TUUBi kinkekaart on väga hea võimalus oma kallist inimest meeldivalt üllatada jättes talle siiski mõnusalt väikese valikuvõimaluse. Kinkekaart kehtib www.tuub.ee e-poes ühe aasta jooksul alates ostmise kuupäevast. Selle lunastamiseks tuleb sisestada peale ostu sooritamist saadud kood e-poes kupongi reale. 

Kinkekaarte saab osta väärtuses 20 €, 50 € ja 80 €

Ostukorvis vali transpordimeetodi all, kas soovid saada kaunis mustas ümbrikus kinkekaarti postikappi või e-mailie (valik: tasuta-Digitaalne)

Füüsilise kinkekaardi saadame Sulel niisiis sinu poolt valitud transpordimeetodiga koju.

Digitaalse kaardi koodi saadame Sinu e-mailile.

Küsimuste korral helista või kirjuta meile:

tel: 524 5390

hello@tuub.ee