MERINO #leggo black

Hind: 25,00 €

TUUB merino #leggo on paar imemõnusaid meriinovillaseid sääresoojendajaid. Sääris on popp ja praktiline, meriinovill uskumatult pehme ja soe ning musta värvi sääristega võid pikendada oma sügissaabaste kandmise aega jõuludeni :)

KOOSTIS

100 % superpehme peen meriino vill (19 mikrokiudu, 220 grammi,  first-layer)

SUURUS JA SOBIVUS

Üks suurus sobib kõigile. Väga pehme ja veniv. 60 cm pikad. Nii üla kui ka alaservas on samast kangast 5 cm laiune mansett.

tuub meriino söörised leggingsid


KUIDAS HOOLDADA

TUUBi meriinovilla võib ja tegelikult tasubki pesta masinas tavalisel programmil 30 kraadi või villapesu programmil, tsentrifuugi pöörded maksimaalselt 800. Villaatooted on loomulikult antibakteriaalsed ja neid ei pea kuigi sageli pesema. Küll aga meeldib Sinu uuele rõivatükile sage õhutamine. Kasuta võimalusel Woolmarki tähisega pesuvahendeid. Kindlasti hakkavad Sinu uued meriinovillased säärised mossitama pesuloputusvahendi ja kuivati peale. 

LIHTNE JA TURVALINE OSTA

Ära muretse, et äkki sulle ei meeldi meie säärised. Kui nad pildilt meeldivad, siis päris elus ilmselt hakkad Sa neid armastama. Aga kui teie esimesel kohtumisel seda sädet ei teki, siis võid toote meile tagastada Järve Selveri pakiautomaatidesse originaalpanedis, lihtsalt proovi pakendit mitte määrida, ega transpordikleepsuga rikkuda. 

Loe Tiiu palverännakust Portugalist Hipsaaniasse, Santiago de Compostelasse, kus saavad kiita ka villased säärised. BLOGI