TUUB #bluedream

Hind: 49,00 € 44,10 €

Vali suurus

Vali Suurus

TUUB #bluedream on nagu suveunistus - õrn neutral, mis oma tagasihoidlikkuses mõjub lummavalt ja naiselikult. Hõbedakarva konksukestega eemaldatavad lõheroosad õlapaelad tulevad tootega tasuta kaasa.

 TUUB bluedream madlenne timofejev

 

ERITI HÄSTI SOBIB

  • Kohvikusse
  • Peole
  • Romantilisele õhtusöögile
  • Rannapuhkusele
  • Kanna topina või puhkusekleidina. Õlapalete abil saad luua erinevaid looke. Risti seljal, üks pael üle kaela nagu rannakleit või üldse ilma õlapaelteta.

how to style tuub

 

 

TEGIJAD SOOVITAVAD

Helesinine värv on vaatamata kahekordsele kangale siiski kergelt läbikumav, sellega pead arvestama, et ronkmusta paksu pitsiga pesu TUUB #bluedream alla ei soovitaks. Üleüldse sobib TUUBi alla siledamat sorti aluspesu ja balkoneti-tüüpi rinnahoidja paremini. 

 

MIS ON TUUB

Kapselgarderoobi lipulaev TUUB on tehtud hoole ja armastusega innovaatilisest taastöödeldud polüamiidist, vanadest kalavõrkudest, kui täpsem olla. Loodud ja toodetud Eestis, peen kangas pärineb Itaaliast. See taastöödeldud materjal on libe ja õhuke, toode ise on kahekordne. Meie kangal on õhu läbilaskvust nagu naturaalsel kiul, küll aga on tal sünteetikale omane tugevus, olles samas ise õrn ja pehme. Seega on meie RYCYCLED TUUB äärmiselt vastupidav kandmisele, pesemisele, ajale. Viimast nii füüsilises kui ka laiemas tähenduses. TUUB ei lähe iial moes, sest ta pole seal kunagi olnudki ;)  TUUB on kapselgarderoobi baastoode ning koos ärakäivate õlapaeltega lausa elupäästja meile, kel igikestev probleem "Mitte midagi pole selga panna".

#ajatuilu #basic #slowfashion #sustainablefashion #travellight #capsulecloset #essential #jätkusuutlikmood

 

KUIDAS TUUBi KANDA

TUUB on mitmeotstarbeline nutikas rõivaese, mida saab kanda kümnetel eri viisidel – näiteks pluusi, kleidi, seeliku, salli, kapuutsi, ujumistrikoo või seljasoojendajana ja seda on ääretult mõnus Sinu ülejäänud garderoobiga sobitada. Ilusat kahekordsest kangast valmistatud TUUBi on mugav kasutada ka rasedus- ja imetamisperioodil ning kõrgelt hinnatud reisida armastavate matkasellide seas. 
TUUB on disainitud ja toodetud Eestis ning jõuab Sinuni armsas mustas ümbertöödetud kartongist valmistatud torupakendis. Oh ja veel… TUUB on lahe kingiidee!

tuubi pakend kingitus taastöödeldud

KOOSTIS

83% taastöödeldud polüamiid (materjal on väga sarnane meie esimestele TUUBidele, uus on pisut õhem, kuid tihkem)
17% Lycra elastaan

Siin on meie taastöödeldud kanga omadused välja toodud:

Renew Fine fabricSUURUS JA SOBIVUS

TUUB kallistab Sinu keha õrnalt, aga kindlalt. Vaata fotodelt, kuidas TUUB seljas istub  – tundub ju mõnus! Sipelga pihaga naistel annab uus õlapaeltega TUUB vööjoonel natukene hingamise ruumi. Ühtlasema figuuriga daamidel sellist pildil olevat lõtvust vöökohale ei jää, vaid TUUB kallistab tihkelt ka kõhukest. TUUBil on üks küljeõmblus, passe ülaservas ja eemaldatavad õlapaelad. 

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. Kõik suurused on 78 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest ca 10 cm võrra. Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusele 34–36, Inglismaal 4-8).

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–14). Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalimisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist. Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Suurus L–XL (Euroopas 42–44, Inglismaal 16-18).

 

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 33 cm, pikkus 78 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 37,5 cm, pikkus 78 cm

Ruben suurus (L/XL): laius 43 cm, pikkus 78 cm

Aga ära muretse, kui juhtud tellima vale suuruse, siis vahetame selle välja või saadad lihtsalt meile tagasi. Tagastamine on meie kulul.
kuidas tuub seljas istub
Kuidas TUUB seljas istub

KUIDAS HOOLDADA

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! TUUBile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, aga tavaliselt seda vaja ei ole. 

 

Ajatu ilu ja kergem elu koos TUUBiga.