TUUB #EV100

Vali Suurus

See siin on Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks loodud rahvusliku tartani-mustriga TUUB, mis nägi ilmavalgust koostöös Šoti klubiga. On ju uhke! Eesti sünnipäeva-aasta eritoode on saadaval piiratud koguses – seega tasub ruuduline iludus kohe ostukorvi panna! 

Kui huvitud Eesti tartanist põhjalikumalt, siis leiad infot siit: SIIT

 

KOOSTIS

88% vanadest kalavõrkudest taastöödeldud polüamiid

12% Lycra elastaan

 

SUURUS JA SOBIVUS
 
TUUB kallistab Sinu keha õrnalt, aga kindlalt. Vaata fotodelt, kuidas see seljas istub  – tundub ju mõnus! 
 
Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. TUUB on äärmselt hästi veniv rõivatükk ja suurus tuleks valida eelkõige selle järgi, kui tugevat kallistust Sinu keha uuelt iluduselt ootab. Kõik TUUBid on 78 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra. 
Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele.

 

Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6)

 

 

 

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12).

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote alla kukkumist.

 

 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–42, Inglismaal 12–14).

 

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 33 cm, pikkus 78 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 37,5 cm, pikkus 78 cm

Ruben suurus (L/XL): laius 43 cm, pikkus 78 cm

 
 
KUIDAS HOOLDADA

 

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! TUUBile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, aga tavaliselt seda vaja ei ole.

 

 

SEE ON TUUB

 
TUUB on mitmeotstarbeline  nutikas rõivaese, mida saab kanda kümnetel eri viisidel – näiteks pluusi, kleidi, seeliku, salli, kapuutsi, ujumistrikoo või seljasoojendajana ja seda on ääretult mõnus Sinu ülejäänud garderoobiga sobitada. Ilusat kahekordsest kangast valmistatud TUUBi on mugav kasutada ka rasedus- ja imetamisperioodil ning kõrgelt hinnatud reisida armastavate matkasellide seas. Meie Eesti tartani-mustriline TUUB on valmistatud innovaatilisest vanadest kalavõrkudest  taastöödeldud kangast, mis on pehme ja hingab nagu puuvill. Samas on TUUB vastupidav ega kaota oma värvi ja elaststust ka peale pikemat kandmist.  TUUB on disainitud ja toodetud Eestis ning jõuab Sinuni armsas mustas ümbertöödetud kartongist valmistatud torupakendis. Oh ja veel… TUUB on lahe kingiidee!
 
 
Jaga meiega oma mõnusaid TUUBi-hetki: Instagramis #ilovetuub #tuubisgood või Facbookis @tuubofficial. 
 
TUUB. Ilus. Nutikas. Kodumaine.