TUUB EVERYWEAR #001

TUUB EVERYWEAR #001

Hind: 99,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

PÜSI LAINEL!

Hei, kohe-kohe on valmimas pikalt arendatud ja kaua oodatud ning juba ette palavalt armastatud TUUBi lihtsad mustad püksid.

Nende pükstega võid minna tööle, metsa puu otsa, trenni ja teatrisse. Päriselt ka! Head matka ja autosõidupüksid, ei ahista, ei veni kotti, ei lähe lootusetult kortsu. Kodus ja kontoris, ideaalne kodukontoris.

Lõige on popp ja noortepärane, teeb keha sihvakamaks ja naksakamaks. Vöö osa on kõrge väiksematel suurustel ning L ja XL suurustel pisut tagasihoidlikum, et vältida kõhu pealt alla rullimist. Mugava popi kõrge vöö osa saab keerata pooleks alla, kui Sulle nii rohkem meeldib. Pükste pikkus on täpselt selline nagu ta on. Pikakoivalistel jääb ta pisut kukekaks, mis on tänapäeval popp ja ilus. Väga lühikene inimene, saab keerata sääre üles. Selleks otstarbeks on TUUBi uute pükste sääre osa viimistletud nii kaunilt, et üles keeratud säärega püksid on justkui otse moeajakirjast välja astunud. Kanna all stilettot, tossu, tanksaapaid või ballerinasid - TUUBi uued püksid EVERYWEAR ei vea Sind alt üheski olukorras. No ja need taskud! Üli mugavad ning praktilised, kauni viimistlusega servas.

Kas TUUBi uued püksid on piisavalt soojad (linna)džunglis seiklemiseks? See on nüüd ainukene väike miinus nende puhul, et nad ei ole meie talves sumpamiseks liiga soojad, AGA nende all saab kanda edukalt retuuse või puuvillaseid sukkpükse ja nad näevad ikka šikid välja. Igal juhul vajad Sa tõsiselt palju vähem riideid oma garderoobi, kui saad sõbraks TUUBi uute EVERYWEAR pükstega.

Materjal on meie kuulsast taastöödeldud kanga perest. Venib igas suunas, samas näeb välja elegantne ja kallis, justkui viigipüks.

KOOSTIS

65% Econyl® polüamiid

35% LYCRA® elastaan

190 grammi

UV-kaitse 50+

OEKO-TEX®  Standard 100 

TOON

Sinakas-hallikas must

TUUB uued taskutega püksid