TUUB #femmefatale

Hind: 99,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

TUUB #femmefatale eksklusiivne väikepartii 

KUIDAS KANDA

Kanna pika kleidina, minikleidina, teise TUUBi pealiskihina või iseseisvalt. Astu punasele vaibale või rõõmusta kodus kallimat. Sina oled Kuninganna ja Sa tead mis on parim ja sobivaim just Sulle.

Vaata stiilinippe SIIT

Miniks tehtuna võid rokkida tantsupeol ja TUUB ei vea sind alt, ei vaju alla pikaks. Katseta ja mängi, kõik on võimalik!

Vaata kuis meie muusa Eneli Grossmann Sind inspireerib:

TUUB femme fatale

TUUB femme fatale   TUUB femme fatale   TUUB femme fatale
         


SUURUS JA SOBIVUS

 TUUB #femmefatale kallistab Sinu keha väga õrnalt ning on isegi pisut läbikumav, nagu isegi märkad. Vaata fotodelt, kuidas TUUB seljas istub  – tundub ju mõnus! TUUBil on üks küljeõmblus, pisut tihedam passe ülaservas ja eemaldatavad stiilsed laiad õlapaelad. 

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. Kõik suurused on 125 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest ca 10 cm võrra. Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusele 34–36, Inglismaal 6-8).

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8-12). Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalimisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist. Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Suurus L–XL (Euroopas 42–44, Inglismaal 14-16).

 

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 34 cm, pikkus 125 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 38 cm, pikkus 125 cm

Rubens suurus (L/XL): laius 43 cm, pikkus 125 cm

Enamus Eesti naisi on soetanud omale S/M suuruse ja on sellega väga rahul.

 

Sellele pildil on muusa mõõtudega: 83 / 66 / 94 ning kannab suurust Twiggy (XS/S)

Femme fatale

 

KOOSTIS

83% taastöödeldud polüamiid (materjal on väga sarnane meie esimestele TUUBidele, uus on pisut õhem, kuid tihkem)

17% Lycra elastaan

Võrk detail 81% tavalist polüamiidi ja 19% elastaani

TUUBi materjal on väga vastupidav ja suurepäraselt hingav.

 

NB. Tasuta transport ostukorvile alates 99 eurot.