TUUB #greenwitch

Vali Suurus

See siin on meie uus eukalüptipuust valmistatud TUUB. TENCEL™ on uue ajastu kangas – selline eriti jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik. Kangakiud on 100% biolagunev ning selle valmistamiseks kasutatud puidu saamiseks ei ole maha võetud ühtki looduslikult kasvavat taime. Kanga tootmiseks kasutatatakse hoopis spetsiaalselt kultiveeritud toorainet ja eriti säästlikku tootmistsüklit. Meile meeldib see väga! Et TUUB hästi veniks, aga välja ei veniks, on kanga retsepti lisatud ka näpuotsaga elastaani.

KOOSTIS 

93% TENCEL™ Lüotsell kiud, mis on tehtud eukalüptipuust äärmiselt jätkusuutlikul ja maailma säästval moel.
7% elastaan

 
 
SUURUS JA SOBIVUS
 
TUUB kallistab Sinu keha õrnalt, aga kindlalt. Vaata fotodelt, kuidas see seljas istub  – tundub ju mõnus! 
 
Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. TUUB on äärmselt hästi veniv rõivatükk ja suurus tuleks valida eelkõige selle järgi, kui tugevat kallistust Sinu keha uuelt iluduselt ootab. Kõik TUUBid on 78 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra. 
Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele.

 

Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6)

 

 

 

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12).

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote alla kukkumist.

 

 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–42, Inglismaal 12–14).

 

 
 

KUIDAS HOOLDADA

 

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! Kuna TENCEL ™ on looduslik kiud, oleks nutitoodet hea pesta koos sarnast värvi rõivastega. TUUBile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, kuid tavaliselt seda vaja ei lähe.

 


TUUB on disainitud ja toodetud Eestis ning jõuab Sinuni armsas mustas ümbertöödetud kartongist valmistatud torupakendis. 
Jaga meiega oma mõnusaid TUUBi-hetki: Instagramis #ilovetuub #tuubisgood või Facbookis @tuubofficial. 
 
 TENCEL KANGA PARIMAD OMADUSED

Antibakteriaalne

TENCEL ™ Lüotsell kiud imavad tõhusalt niiskust. Võrreldes polüestri ja sünteetiliste materjalidega on kiudude pinnal vähem niiskust, mis soodustaksid bakterite kasvu ja ebameeldivat lõhna.

Termoreguleeriv

Lüotsell-kiudude siledad pinnad imavad niiskust paremini kui puuvill. See toetab keha loomulikku soojusregulatsiooni ning hoiab kogu päeva naha meeldivalt jaheda ja kuiva.

Nahasõbralik

Eukalüptist valmistatud kangas on mõnusalt siledapinnaline ning tundub naha vastas pehme ja siidine. TUUB ei aja nahka sügelema ning sobib ka allergikutele.

 Kerge hooldada

TENCEL rõivaid on kerge pakkida, nad ei kortsu ning kuivavad kiirelt.

Tugev ja särav

TENCEL ™ Lüotsell on tugev ja vastupidav tsellulooskiudud. Kanga värvimisprotsessis kasutatud pigmendid on sügavalt modaalsetesse kiududesse integreeritud – nii säilib Sinu TUUBi värvi kauem kui tavapäraselt värvitud kangaste puhul. 

TENCEL ™ ametlik kodulehekülgwww.tencel.com

 

 Sinu TUUB on ka pärast mitmendat pesu särav ja pehme!