TUUB #jungleking

Hind: 59,00 €
Vali Suurus

See siin on eemaldatavate õlapaeltega TUUB, millest võib saada Sinu garderoobi uus lemmikese! Tehtud hoole ja armastusega innovaatilisest taastöödeldud polüamiidist, vanadest kalavõrkudest, kui täpsem olla. Loodud Eestis, see konkreetne kaunidus on kokku õmmeldud Lätis, peen kangas pärineb Põhja-Itaaliast. Meie taastöödeldud materjal on libe ja õhuke, toode ise on kahekordne. Sellel kangal on õhu läbilaskvust nagu naturaalsel kiul, küll aga on tal sünteetikale omane tugevus, olles samas ise õrn ja pehme. Seega on meie RYCYCLED TUUB äärmiselt vastupidav kandmisele, pesemisele, ajale. Viimast nii füüsilises kui ka laiemas tähenduses. TUUB ei lähe iial moes, sest ta pole seal kunagi olnudki ;)  TUUB on kapselgarderoobi baastoode ning koos ärakäivate õlapaeltega lausa elupäästja meile, kel igikestev probleem "Mitte midagi pole selga panna".

TUUB leopard Kristina Herodes

#ajatuilu #basic #slowfashion #sustainablefashion #travellight #capsulecloset #essential #jätkusuutlikmood

 

KUIDAS KANDA

TUUB on mitmeotstarbeline nutikas rõivaese, mida saab kanda kümnetel eri viisidel – näiteks pluusi, kleidi, seeliku, salli, kapuutsi, ujumistrikoo või seljasoojendajana ja seda on ääretult mõnus Sinu ülejäänud garderoobiga sobitada. Oma kundede tagasisidet arvestades mustriline õlapaeltega TUUB leiab kõige tihemini kasutust kleidina. Ilusat kahekordsest kangast valmistatud TUUBi on mugav kasutada ka rasedus- ja imetamisperioodil ning kõrgelt hinnatud reisida armastavate matkasellide seas. TUUB jõuab Sinuni armsas mustas ümbertöödeldud kartongist valmistatud torupakendis. Oh ja veel… TUUB on lahe kingiidee!

 

tuub kingiidee mida kinkida naisele

 

KOOSTIS

 

83% taastöödeldud polüamiid (materjal on väga sarnane meie esimestele TUUBidele, uus on pisut õhem, kuid tihkem)

17% Lycra elastaan

Siin on meie taastöödeldud kanga omadused välja toodud:

 taastöödeldud kangast lilelline tuub 

TUUB leopard dress top Tiiu Roosma

SUURUS JA SOBIVUS

TUUB kallistab Sinu keha õrnalt, aga kindlalt. Vaata fotodelt, kuidas TUUB seljas istub  – tundub ju mõnus! TUUBil on üks küljeõmblus, pisut tihedam passe ülaservas ja eemaldatavad õlapaelad. Sobib nii reisisellidele kui ka last ootavatele emadele.

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. Kõik suurused on 78 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest ca 10 cm võrra. Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusele 34–36, Inglismaal 6-8).

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8-12). Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalimisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist. Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Suurus L–XL (Euroopas 42–44, Inglismaal 14-16).

  

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 33 cm, pikkus 74 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 37,5 cm, pikkus 74 cm

Rubens suurus (L/XL): laius 43 cm, pikkus 74 cm

 

Enamus Eesti naisi on soetanud omale S/M suuruse ja on sellega väga rahul.

Siin mõned näited mõõtudega:

kuidas valida suurust TUUB

Mis suurust TUUBi valida

 

 

KUIDAS HOOLDADA

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! TUUBile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, aga tavaliselt seda vaja ei ole. 

 

PS. Kas teadsid, et õlapaeltega TUUB on suurepärane supluseks! Sünteetika kuivab kiiresti, ega muuda märjana oma omadusi - kallistab ikka sama mõnusasti. Sina krooli või sulista rahulikult, kuidas süda lustib ja karastusaste kannatab! 

PS. PS. Jaga Sina ka meiega oma mõnusaid TUUBi-hetki: Instagramis  #TUUB #ilovetuub #tuubisgood või Facbookis @tuubofficial. 

 

 

TUUB. Ilus. Nutikas. Kodumaine.