TUUB merino #001

Vali Suurus

See TUUB siin on tehtud kuulsast ja popist meriinovillast! Luksuslikku ja täiesti looduslikku meriinovilla peetakse üheks nahasõbralikumaks kangaks. Sellest materjalist tehtud rõivad juhivad niiskust kaks korda paremini kui puuvill ja 20 korda paremini kui polüester. See TUUB hoiab su selja ja pepu soojas ka ekstreemsetes tingimustes, isegi higistamisest niiskena on ta soe. Meriinovillal on isepuhastuvad omadused – näiteks võid Sa oma uue iluduse kaasa võtta mitmepäevasele seiklusele, ilma et peaksid muretsema ebameeldiva lõhna pärast. TUUBi-Tiiu 260-kilomeetrisest jalgsimatkast koos meriino TUUBiga loe blogist.

KOOSTIS

96 % meriino peenvill (17,5 mikrokiudu, superfine first-layer)

4% elastaan 

 

SUURUS JA SOBIVUS
 

TUUB kallistab Sinu keha õrnalt, aga kindlalt. Vaata fotodelt, kuidas see seljas istub  – tundub ju mõnus! 

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. TUUB on hästi veniv rõivatükk ja suurus tuleks valida eelkõige selle järgi, kui tugevat kallistust Sinu keha uuelt iluduselt ootab. Kõik TUUBid on 78 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra. 

Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele.

 Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6)

 

 

 

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12).

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote alla kukkumist.

 

 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–44, Inglismaal 16-18).

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 33 cm, pikkus 74 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 37,5 cm, pikkus 74 cm

Rubens suurus (L/XL): laius 43 cm, pikkus 74 cm

Kui oled lapseootel, siis on meriinovillane TUUB Sinu kõhu vastas pehme ja mõnus. Kuna aga meriino on õrn ja väga peen materjal, võib Sinu suureks palliks kasvanud kõhuke TUUBi pisut välja venitada. Kui soovid sama TUUBi edukalt ka pärast rasedust kanda, vali meie materjalidest mõni teine.

Kas teadsid, et meriino:

  • on väga pehme ja ei “torgi” nagu tavaline vill

  • on talvel soe, suvel jahe

  • reguleerib kehatemperatuuri

  • imab niiskust

  • ei võta halbu lõhnu külge

  • aitab terviseprobleemide puhul (nt reuma ja radikuliit). Pehmet ja peent meriinovilla soovitatakse ka ekseemi korral

  • -tooteid on lihtne hooldada. Enamasti vajab õhu käes tuuldumist, mõnikord õrna masinpesu

KUIDAS HOOLDADA

Villaatooted on loomulikult antibakteriaalsed ja neid ei pea kuigi sageli pesema. Küll aga meeldib Sinu uuele rõivatükile sage õhutamine. Meriino-TUUBi võib pesta masinas villapesuprogrammiga. Kasuta võimalusel Woolmarki tähisega pesuvahendeid. Kindlasti hakkab Sinu uus TUUB mossitama pesuloputusvahendi ja kuivati peale.

Meriino villa hooldusjuhis TUUB

HUVITAV FAKT! Meriino-lambad annavad maksimaalselt viis kilo villa aastas ja neid kasvatatakse suhteliselt vähestes taludes. Sellepärast on meriino nii eksklusiivne ja ka üsna kallis.