TUUB merino #006

Hind: 79,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

"Kui ma esimest korda oma tuubi selga proovisin, ehmusin hetkeks - nii pehme, nii soe, nii paras, nii vormiv, nii ilus.

Kuna ma olen suur külmavares, siis vajan riietust, mis oleks eelkõige soe ja ümber keha. Merino villast tuub seda on. Lisaks on see kerge, pehme ning üllataval kombel ka kehakumerusi *toetav. Asi, mida ma saan kanda nii suvel kui ka talvel, nii öösel kui päeval, nii kleidi kui aluspesuna, nii pika kui lühikesena. Seega, arvatavasti ei võta ma seda enam kunagi seljast ära! Täiesti geniaalne riietusese. Aitäh, TUUB!"

 

/Reelika Räim/

* TUUB merino #006 ei ole eriti liibuv, ta on vabamalt ümber keha, natukene nagu "kotakas" heas mõttes :) Ideaalne neile, kes ei soovi et TUUB keha voldikesi välja näitaks - ses mõttes ta tõesti "toetab" kehakumerusi. Kõik teised TUUBid on liibuvamad.

Kuidas kanda tuubi

See TUUB siin on tehtud kuulsast ja popist meriinovillast! Luksuslikku ja täiesti looduslikku meriinovilla peetakse üheks nahasõbralikumaks kangaks. Sellest materjalist tehtud rõivad juhivad niiskust kaks korda paremini kui puuvill ja 20 korda paremini kui polüester. See TUUB hoiab su selja ja pepu soojas ka ekstreemsetes tingimustes, isegi higistamisest niiskena on ta soe. Meriinovillal on isepuhastuvad omadused – näiteks võid Sa oma uue iluduse kaasa võtta mitmepäevasele seiklusele, ilma et peaksid muretsema ebameeldiva lõhna pärast. TUUBi-Tiiu 260-kilomeetrisest jalgsimatkast koos meriino TUUBiga loe blogist.

 

KOOSTIS

Hall kehaosa 100% superpehme meriino vill (19 mikrokiudu, first-layer)
Mustad servad 93% Tencel lyocell ja 7% elastaani

 

SUURUS JA SOBIVUS

See trendikas melange hall meriino villane TUUB merino #006 on pisut paksemast ühekordsest (teised TUUBid on kahekordsed) interlock koega peenvillasest meriino kangast , tal on üks küljeõmblus ning üleval servas peenem ja kitsam ning all servas pisut laiem mustast viskoosist kahekordne passe. See TUUB kallistab Sinu keha õrnalt ning on hoiab ümber lõdvemalt ja natukene kohevamalt, kui teised TUUBid. Ta venib kandes pisut, seega ei ole merino #006 pidulik toode, pigem just mõnusaks äraolemiseks vaba aja üritustel ja tööpostil. Peasallina kandes sobib imeliselt ka teatrisse minemiseks - ei tahaks ju kena soengut tutimütsiga rikkuda. TUUBi-Tiiu ütleb "mina kannan sel talvel meriinovillast salli mütsi-salli asemel. Tõhus ja elegantne".
 
KANNA NII: must laiem passe on all ja kitsam passe rinna peal. Toote silt olgu südame juures, nii on vast kõige piltlikumalt öeldud :) Küljeõmblus külje peal.

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. TUUB on veniv rõivatükk. Kõik suurused on 85 cm pikad, suurused erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra.
Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. TUUB merino #006 on väga hea ka lapseootuse ajal kandmiseks.

Modell kannab pildil suurust Twiggy (XS/S) ja on 176 cm pikk, puusa ÜM 93 cm, rinna ÜM 82 cm. 

TUUB merino 006 hall

 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele.

 

Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6). Maas mõõtes on toode 30 cm lai.

 

 

 

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12). Maas mõõtes on toode 35 cm lai.

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote alla kukkumist.

 

 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–44, Inglismaal 16-18). Maas mõõtes on toode 40 cm lai.

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 33 cm, pikkus 85 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 37,5 cm, pikkus 85 cm

Rubens suurus (L/XL): laius 43 cm, pikkus 85 cm

Kui oled lapseootel, siis on meriinovillane TUUB Sinu kõhu vastas pehme ja mõnus. Kuna aga meriino on õrn ja väga peen materjal, võib Sinu suureks palliks kasvanud kõhuke TUUBi pisut välja venitada. Kui soovid sama TUUBi edukalt ka pärast rasedust kanda, vali meie materjalidest mõni teine. 

Kas teadsid, et meriino:

  • on väga pehme ja ei “torgi” nagu tavaline vill

  • on talvel soe, suvel jahe

  • reguleerib kehatemperatuuri

  • imab niiskust

  • ei võta halbu lõhnu külge

  • aitab terviseprobleemide puhul (nt reuma ja radikuliit). Pehmet ja peent meriinovilla soovitatakse ka ekseemi korral

  • -tooteid on lihtne hooldada. Enamasti vajab õhu käes tuuldumist, mõnikord kerget masinpesu 30 kraadi juures.

KUIDAS HOOLDADA

See melange hall trendikas meriino on saanud SUPERWASH töötluse, ehk teda võib ja tegelikult tasub pesta masinas villapesu programmil või tavaprogrammil 30 kraadiga, tsentrifuugi pöörded 800. Villaatooted on loomulikult antibakteriaalsed ja neid ei pea kuigi sageli pesema. Küll aga meeldib Sinu uuele rõivatükile sage õhutamine. Meriino-TUUBi võib pesta masinas villapesuprogrammiga. Kasuta võimalusel Woolmarki tähisega pesuvahendeid. Kindlasti hakkab Sinu uus TUUB mossitama pesuloputusvahendi ja kuivati peale. 

Meriino villa hooldusjuhis TUUB

HUVITAV FAKT! Meriino-lambad annavad maksimaalselt viis kilo villa aastas ja neid kasvatatakse suhteliselt vähestes farmides. Sellepärast on meriino nii eksklusiivne ja ka üsna kallis.

Loe Tiiu palverännakust Portugalist Hipsaaniasse, Santiago de Compostelasse, kus saab kõvasti kiita ka villane TUUB. BLOGI