TUUB merino #008

Hind: 79,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

TUUB ON SOODNE OST, sest saad teda kasutada peaaegu igas elusituatsioonis, kombineerida oma olemasolevate rõivastega, kasutada topi, seeliku, kleidi, seljasoojendaja ning elegantse peasallina, mis annab ka sooja!

"Kui ma esimest korda oma tuubi selga proovisin, ehmusin hetkeks - nii pehme, nii soe, nii paras, nii vormiv, nii ilus.

Kuna ma olen suur külmavares, siis vajan riietust, mis oleks eelkõige soe ja ümber keha. Merino villast tuub seda on. Lisaks on see kerge, pehme ning üllataval kombel ka kehakumerusi *toetav. Asi, mida ma saan kanda nii suvel kui ka talvel, nii öösel kui päeval, nii kleidi kui aluspesuna, nii pika kui lühikesena. Seega, arvatavasti ei võta ma seda enam kunagi seljast ära! Täiesti geniaalne riietusese. Aitäh, TUUB!"

/Reelika Räim/

* TUUB merino #006 või #008 ei ole eriti liibuv, ta on vabamalt ümber keha, natukene nagu "kotakas" heas mõttes :) Ideaalne neile, kes ei soovi et TUUB keha voldikesi välja näitaks - ses mõttes ta tõesti "toetab" kehakumerusi. Kõik teised TUUBid kallistavad pisut tihkemalt. Sobib ideaalselt ka lapseootuse ajaks.

karoliina koovit tuub meriino merino      Karoliina koovit TUUB must merino  

 

See TUUB siin on tehtud kuulsast ja popist meriinovillast! Luksuslikku ja täiesti looduslikku meriinovilla peetakse üheks nahasõbralikumaks kangaks. Sellest materjalist tehtud rõivad juhivad niiskust kaks korda paremini kui puuvill ja 20 korda paremini kui polüester. See TUUB hoiab su selja ja pepu soojas ka ekstreemsetes tingimustes, isegi higistamisest niiskena on ta soe. Meriinovillal on isepuhastuvad omadused – näiteks võid Sa oma uue iluduse kaasa võtta mitmepäevasele seiklusele, ilma et peaksid muretsema ebameeldiva lõhna pärast. TUUBi-Tiiu 260-kilomeetrisest jalgsimatkast koos meriino TUUBiga loe blogist.

TUBU meriino vill merino 

KOOSTIS

Kehaosa 100% superpehme meriino vill (19 mikrokiudu, 220 grammi, first-layer,)
Servad 93% Tencel lyocell ja 7% elastaani 

All ja üleval servas viskoosist kahekordne passe, TUUB ise on ühekordsest paksemast ülipehmest meriinost. Ülemise serva sees on märkamatu kummipaelakene, et TUUB kindlamini üleval püsiks.

 

SUURUS JA SOBIVUS

See trendikas meriinovillane TUUB #008 on pisut paksemast ühekordsest (teised TUUBid on kahekordsed) interlock koega peenvillasest meriino kangast, tal on üks küljeõmblus ning üleval servas peenem ja kitsam ning all servas pisut laiem mustast viskoosist kahekordne passe. See TUUB kallistab Sinu keha õrnalt ning on hoiab ümber lõdvemalt ja natukene kohevamalt, kui teised TUUBid. Ta venib kandes pisut, seega ei ole merino #006 pidulik toode, pigem just mõnusaks äraolemiseks vaba aja üritustel ja tööpostil. Peasallina kandes sobib imeliselt ka teatrisse minemiseks - ei tahaks ju kena soengut tutimütsiga rikkuda. TUUBi-Tiiu ütleb "mina kannan sel talvel meriinovillast salli mütsi-salli asemel. Tõhus ja elegantne".
 
KANNA NII: must laiem passe on all ja kitsam passe rinna peal. Kitsamal passel on servas sees ka õrn kummikene, mis hoiab toodet alla vajumast. TUUBi silt olgu südame juures, nii on vast kõige piltlikumalt öeldud :) Küljeõmbluse soovitame sättida külje peale.

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. See meriinovillane TUUB on väga veniv rõivatükk. Kõik suurused on 85 cm pikad, suurused erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra.
Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. TUUB merino #008 on väga hea ka lapseootuse ajal kandmiseks.

meriino tuub suurused ja sobivus

Modell vasemal kannab samast kangast halli TUUBi suuruses Rubens (L-XL) ja on 174 cm pikk, Puusaümbermõõt 110 cm ja rinnaümbermõõt 93 cm. Paremal kannab modell suurust Twiggy (XS-S) ja on 176 cm pikk, puusa ÜM 93 cm, rinna ÜM 82 cm. Seda infot teades võid end mõttes sobitada kuhugi siia pildile ja soodki oma suuruse teada. Kui jääd nende kahe daami vahepeale, siis võta Marilyn suurus (S-M)

 

Twiggy XS-S suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy!

Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6). Maas mõõtes on toode 30 cm lai.

 

 

Marilyn S-M suuruse tegime tüdrukutele, kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12). Maas mõõtes on toode 35 cm lai.

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote allakukkumist.

 

 

Rubens L-XL suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–44, Inglismaal 16-18). Maas mõõtes on toode 40 cm lai.

 

 XXL suuruse loomiseks saime inspiratsiooni oma armsatelt kundedelt. Loodame, et see suurus rõõmustab. Peaks sobima suurusele 46, Inglismaal 18, ehk isegi 20. Proovige! Riski ei ole, tagastus on TUUBi kulul.

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 30 cm, pikkus 85 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 35 cm, pikkus 85 cm

Rubens suurus (L/XL): laius 40 cm, pikkus 85 cm

Gorgeous suurus (XXL): laius 45 cm, pikkus 85 cm

 

Kas teadsid, et meriino:

  • on väga pehme ja ei “torgi” nagu tavaline vill

  • on talvel soe, suvel jahe

  • reguleerib kehatemperatuuri

  • juhib niiskuse keha pinnalt eemale

  • ei võta halbu lõhnu külge

  • aitab terviseprobleemide puhul (nt reuma ja radikuliit). Pehmet ja peent meriinovilla soovitatakse ka ekseemi korral

  • -tooteid on lihtne hooldada. Enamasti vajab õhu käes tuuldumist, mõnikord kerget masinpesu 30 kraadi juures.

     

KUIDAS HOOLDADA

See trendikas meriinokangas on saanud SUPERWASH töötluse, ehk teda võib ja tegelikult soovituslik on pesta masinas villapesu programmil või tavaprogrammil 30 kraadiga, tsentrifuugi pöörded 800. Pööra toode masinasse pannes pahupidi. Villaatooted on loomulikult antibakteriaalsed ja neid ei pea kuigi sageli pesema. Küll aga meeldib Sinu uuele rõivatükile õhutamine.  Kasuta võimalusel Woolmarki tähisega pesuvahendeid. Kindlasti hakkab Sinu uus TUUB mossitama pesuloputusvahendi ja kuivati peale. 

Üks veider märkus:

Meie meriinokangas võib esialgu minna pisut topiliseks, aga peale kolmandat pesu ja väikest triikimist näeb välja taas peaaegu nagu tuttuus. Putsukesed tulevad ja lähevad. Tegijate endi poolt järele proovitud ja heaks kiidetud.  Väikene aurutamine teeb ta eriti ilusaks ja siledaks taas. Nagu uus. Siin peab tundega lähenema, liiga kuuma kraadi peale hakkab vill taas mossitama. Reguleri triikrauda nii, et auru tuleks, aga kuumus oleks seljuures minimaalne.

ELEMENTAARNE, AGA SIISKI OLULINE ÜLE RÄÄKIDA:

Musta villa ära kunagi pese koos heledate kangastega, mis võivad udemeid eraldada. Samuti võib musta villa kandmine heledate udemeid ajavate riiete all lõppeda sellega, et must TUUB on ka heleda haloga kaetud, mille eemaldamiseks pead kasutama liimirulli või niisket mikrokiud lapikest.Meriino villa hooldusjuhis TUUB

HUVITAV FAKT! Meriino-lambad annavad maksimaalselt viis kilo villa aastas ja neid kasvatatakse suhteliselt vähestes farmides. Sellepärast on meriino nii eksklusiivne ja ka üsna kallis.

Loe Tiiu palverännakust Portugalist Hipsaaniasse, Santiago de Compostelasse, kus saab kõvasti kiita ka villane TUUB. BLOGI

 

TUUB MERINO Viktoria Skronnik