TUUB merino #009

Hind: 79,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

UUS PUNANE MERIINO ON KOHAL!

Keha 100% peen ja pehme meriinovill, servades elastne viskoos - selline on uus TUUB merino #009.

(Värv on sama kui lillelises servaga tumepunasel oli)

Luksuslikku ja täiesti looduslikku meriinovilla peetakse üheks nahasõbralikumaks kangaks. Sellest materjalist tehtud rõivad juhivad niiskust kaks korda paremini kui puuvill ja 20 korda paremini kui polüester. See TUUB hoiab su selja ja pepu soojas ka ekstreemsetes tingimustes, isegi higistamisest niiskena on ta soe. Samas peetakse meriinot 4 hooaja kangaks. Sobib nii jõuludel kui ka jaanipäeval. Meriinovillal on isepuhastuvad omadused – näiteks võid Sa oma uue iluduse kaasa võtta mitmepäevasele seiklusele, ilma et peaksid muretsema ebameeldiva lõhna pärast. TUUBi-Tiiu 260-kilomeetrisest jalgsimatkast koos meriino TUUBiga loe blogist.

 

SUURUS JA SOBIVUS

See trendikas meriinovillane TUUB #009 on pisut paksemast ühekordsest (teised TUUBid on kahekordsed) interlock koega peenvillasest meriino kangast, tal on üks küljeõmblus ning üleval servas peenem ja kitsam ning all servas pisut laiem mustast viskoosist kahekordne passe. See TUUB kallistab Sinu keha õrnalt ning on hoiab ümber lõdvemalt ja natukene kohevamalt, kui teised TUUBid. Ta venib kandes pisut, seega ei ole merino #006 pidulik toode, pigem just mõnusaks äraolemiseks vaba aja üritustel ja tööpostil. Peasallina kandes sobib imeliselt ka teatrisse minemiseks - ei tahaks ju kena soengut tutimütsiga rikkuda. TUUBi-Tiiu ütleb "mina kannan talvel meriinovillast TUUBi mütsi-salli asemel. Külma ilmaga dubleerin veel pisikese TUUBi buff-salliga. Tõhus ja elegantne".TUUB red merino punane 009
 
KANNA NII: laiem passe on all ja kitsam passe rinna peal. Kitsamal passel on servas sees ka õrn kummikene, mis hoiab toodet alla vajumast. TUUBi silt olgu südame juures, nii on vast kõige piltlikumalt öeldud :) Küljeõmbluse soovitame sättida külje peale.

 

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. See meriinovillane TUUB on väga veniv rõivatükk. Kõik suurused on 85 cm pikad, suurused erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra.

Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. TUUB merino #009 on väga hea ka lapseootuse ajal kandmiseks.

meriino tuub suurused ja sobivus

Modell vasemal kannab samast kangast halli TUUBi suuruses Rubens (L-XL) ja on 174 cm pikk, Puusaümbermõõt 110 cm ja rinnaümbermõõt 93 cm. Paremal kannab modell suurust Twiggy (XS-S) ja on 176 cm pikk, puusa ÜM 93 cm, rinna ÜM 82 cm. Seda infot teades võid end mõttes sobitada kuhugi siia pildile ja soodki oma suuruse teada. Kui jääd nende kahe daami vahepeale, siis võta Marilyn suurus (S-M)

 

Twiggy XS-S suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy!

Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6). Maas mõõtes on toode 30 cm lai.

 

 

Marilyn S-M suuruse tegime tüdrukutele, kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12). Maas mõõtes on toode 35 cm lai.

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote allakukkumist.

 

 

Rubens L-XL suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–44, Inglismaal 16-18). Maas mõõtes on toode 40 cm lai.

 
 
XXL suuruse loomiseks saime inspiratsiooni oma armsatelt kundedelt. Loodame, et see suurus rõõmustab. Peaks sobima suurusele 46, Inglismaal 18, ehk isegi 20. Proovige! Riski ei ole, tagastus on TUUBi kulul.

 

 

 

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 30 cm, pikkus 85 cm (saadaval mõned isendid lillelise servaga, küsi tuubi-rahvalt info@tuub.ee)

Marilyn suurus (S/M): laius 35 cm, pikkus 85 cm

Rubens suurus (L/XL): laius 40 cm, pikkus 85 cm

Gorgeous suurus (XXL): laius 45 cm, pikkus 85 cm

 

* Uus meriinovillane TUUB ei ole eriti liibuv, ta on vabamalt ümber keha, natukene nagu "kotakas" heas mõttes :) Ideaalne neile, kes ei soovi et TUUB keha voldikesi välja näitaks - ses mõttes ta tõesti "toetab" kehakumerusi. Kõik teised TUUBid kallistavad pisut tihkemalt. Sobib ideaalselt ka lapseootuse ajaks. Sellel pildil kannab Karoliina samalaadset musta meriinovillast TUUBi.


KOOSTIS

Kehaosa 100% superpehme meriino vill (19 mikrokiudu, 220 grammi, first-layer,)
Servad 90% viskoosi ja 10% elastaani 

 

All ja üleval servas viskoosist kahekordne passe, TUUB ise on ühekordsest paksemast ülipehmest meriinost. Ülemise serva sees on märkamatu kummipaelakene, et TUUB kindlamini üleval püsiks. Tootel on üks küljeõmblus.

 

Kas teadsid, et meriino:

  • on väga pehme ja ei “torgi” nagu tavaline vill

  • on talvel soe, suvel jahe

  • reguleerib kehatemperatuuri

  • juhib niiskuse keha pinnalt eemale

  • ei võta halbu lõhnu külge

  • aitab terviseprobleemide puhul (nt reuma ja radikuliit). Pehmet ja peent meriinovilla soovitatakse ka ekseemi korral

  • -tooteid on lihtne hooldada. Enamasti vajab õhu käes tuuldumist, mõnikord kerget masinpesu 30 kraadi juures.

     

KUIDAS HOOLDADA

See trendikas meriinokangas on saanud SUPERWASH töötluse, ehk teda võib ja tegelikult soovituslik on pesta masinas villapesu programmil või tavaprogrammil 30 kraadiga, tsentrifuugi pöörded 800. Villaatooted on loomulikult antibakteriaalsed ja neid ei pea kuigi sageli pesema. Küll aga meeldib Sinu uuele rõivatükile õhutamine. Meriino-TUUBi võib pesta masinas villapesuprogrammiga. Kasuta võimalusel Woolmarki tähisega pesuvahendeid. Kindlasti hakkab Sinu uus TUUB mossitama pesuloputusvahendi ja kuivati peale. 

Üks veider märkus:

Meie meriinokangas võib esialgu minna pisut topiliseks, aga peale kolmandat pesu ja väikest auruga triikimist näeb välja taas peaaegu nagu tuttuus. Putsukesed tulevad ja lähevad. Tegijate endi poolt järele proovitud ja heaks kiidetud. Väikene aurutamine teeb ta eriti ilusaks ja siledaks taas. Nagu uus. Siin peab tundega lähenema, liiga kuuma kraadi peale hakkab vill taas mossitama. Reguleri triikrauda nii, et auru tuleks, aga kuumus oleks seljuures minimaalne.

Meriino villa hooldusjuhis TUUB

HUVITAV FAKT! Meriino-lambad annavad maksimaalselt viis kilo villa aastas ja neid kasvatatakse suhteliselt vähestes farmides. Sellepärast on meriino nii eksklusiivne ja ka üsna kallis.

Loe Tiiu palverännakust Portugalist Hipsaaniasse, Santiago de Compostelasse, kus saab kõvasti kiita ka villane TUUB. BLOGI