TUUB #newage

Vali Suurus

Ainult Twiggy suurus on järel. Muu suuruse puhul vaata sarnast toodet, mis tehtud Superfine Micromodaalist.

See siin on meie eukalüptipuu viskoosist valmistatud klassikaline must TUUB #newage. Bestseller ja Basic suure algustähega. Ülimalt praktiline, mõnusalt pehme ja eetiliselt valmistatud: lugupidavalt planeedi ja kõikide inimeste vastu, kes on mingilgi määral seotud selle TUUBi sinuni jõudmisega.

TENCEL™ on uue ajastu kangas – selline eriti jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik. Kangakiud on 100% biolagunev ning selle valmistamiseks kasutatud puidu saamiseks ei ole maha võetud ühtki looduslikult kasvavat taime. Kanga tootmiseks kasutatatakse hoopis spetsiaalselt kultiveeritud toorainet ja eriti säästlikku tootmistsüklit. Meile meeldib see väga! Et TUUB hästi veniks, aga välja ei veniks, on kanga retsepti lisatud ka näpuotsaga elastaani.

 
 
SUURUS JA SOBIVUS
 
SIIN ON NÄHA KUIDAS TUUBi ERINEVAD SUURUSED SELJAS ISTUVAD
kas TUUB kukub alla
 TUUB sobib erinevatele kehakujudele
TUUB kallistab Sinu keha õrnalt, aga kindlalt – tundub ju mõnus! 
 
Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. TUUB on äärmselt hästi veniv rõivatükk ja selles mõttes on suuruse valimine üpris lollikindel. Kõik TUUBid on 78 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra. 
Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele.

 

Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6)

 

 

 

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12).

Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote alla kukkumist.

 

 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.

Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–42, Inglismaal 12–14).

 

 

KOOSTIS 

 

93% TENCEL™ Lüotsell kiud, mis on tehtud eukalüptipuust äärmiselt jätkusuutlikul ja maailma säästval moel.
7% elastaan

 

KUIDAS HOOLDADA

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! Kuna TENCEL ™ on looduslik kiud, oleks nutitoodet hea pesta koos sarnast värvi rõivastega. TUUBile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, kuid tavaliselt seda vaja ei lähe.

 

 

TENCEL KANGA OMADUSED

Antibakteriaalne

Eukalüptipuu viskoos ehk TENCEL ™ Lüotsell kiud imab tõhusalt niiskust. Võrreldes sünteetiliste materjalidega on kiudude pinnal vähem niiskust, mis soodustaksid bakterite kasvu ja ebameeldivat lõhna.

Termoreguleeriv

Lüotsell-kiudude siledad pinnad imavad niiskust paremini kui puuvill. See toetab keha loomulikku soojusregulatsiooni ning hoiab kogu päeva naha meeldivalt jaheda ja kuiva.

Nahasõbralik

Eukalüptist valmistatud kangas on mõnusalt siledapinnaline ning tundub naha vastas pehme ja siidine. TUUB ei aja nahka sügelema ning sobib ka allergikutele.

Kerge hooldada

Tavaline masinpesu ja 800 päärdega tsentrifuug. Kuivatit ära kasuta! Ära nühi ühte kohta, kui tuleb plekk, pese toodet harilikult masinas.

Tugev ja särav

TENCEL ™ Lüotsell on tugev ja vastupidav tsellulooskiud. Kanga värvimisprotsessis kasutatud pigmendid on sügavalt modaalsetesse kiududesse integreeritud.  AGA PALUN ÄRA NÜHI MINGIT PLEKKI VÕI ASJA KANGAL ÜHE KOHA PEAL, VÕIB TEKKIDA LOKAALNE VÄRVILAIK.

TENCEL ™ ametlik kodulehekülg: www.tencel.com

Sinu TUUB on ka pärast mitmendat pesu särav ja pehme! Paaril esimesel pesukorral eraldab väikeseid udemeid, see on normaalne.

See kangas on GOTS sertifikaadiga, mis on hetkel maailma kõige tõsiseltvõetavam rõivatoote ÖKO-märgistus.

GOTS sertifikaat

SEE ON TUUB

TUUB on kapselgarderoobi oluline komponent - mitmeotstarbeline nutikas rõivaese, mida saab kanda kümnetel eri viisidel – näiteks pluusi, kleidi, seeliku, salli, kapuutsi, ujumistrikoo või seljasoojendajana ja seda on ääretult mõnus Sinu ülejäänud garderoobiga sobitada. Ilusat kahekordsest kangast valmistatud TUUBi on mugav kasutada ka rasedus- ja imetamisperioodil ning kõrgelt hinnatud reisida armastavate matkasellide seas. 
 
 
TUUB kapselgardroob
 
TUUB on disainitud ja toodetud Eestis ning jõuab Sinuni armsas mustas ümbertöödetud kartongist valmistatud torupakendis. Oh ja veel… TUUB on lahe kingiidee!
TUUB mida kinkida naisele


Jaga meiega oma mõnusaid TUUBi-hetki: Instagramis #ilovetuub #tuubisgood või Facbookis @tuubofficial.