TUUB #newbie

Hind: 59,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

Vaarikaroosa TUUB #newbie on armastusavaldus pisikestele armsatele beebidele ning nende vapratele emmedele!

Täpsemalt on tegu koostööprojektiga Lastehaigla enneaegsete laste osakonnaga, et innustada emmesid oma last nahk-vastu-nahka (kangaroo care) kandmist proovima. Beebidega koostöö põhjusel ei ole sellel TUUBil sees etiketti, ikka selleks et hoida õrna nahka vähimagi kriimustuse eest. Vajalik toote info on lisatud papist etiketil.

Materjaliks on harilik pehme viskoostrikotaaž, millele lisatud näpuotsaga elastaani, et toode veniks, kuid välja ei veniks. Viskoos on toodetud puidutselluloosist.
Koostis: 90% viskoosi ja 10% elastaani.


Vaarikaroosa TUUB #newbie on kahekordne ja kallistab Sind tihkelt. Sobib nii Topiks, seelikuks kui kleidiks kiire elutempoga naisterahvale. Noorele emale on TUUB hea  lapseootuseks läbi 9 kuu, nahk-vastu-nahka hoidmiseks (alati toeta last turvaliselt käega, parem kahe käega) ja delikaatseks abimeheks imetamisel avalikus kohas.

Õlapaelu ei ole, ülemise serva sees on aga õhkõrn kummikene.


See eriti mugav ja hingav TUUB on sinu igapäevane kaaslane! Positiivsusest pakatav roosa annab energiasüsti halli argipäeva.

TUUB newbie pink viskoos roosa

Saadaval on suurused XS-XXL
Mõõdud laua peal toodet mõõtes (arvesta, et see toode venib väga korralikult!!)
S/XS pikkus 77 cm, laius 33 cm
S/M  pikkus 77 cm, laius 38 cm
L/XL  pikkus 77 cm, laius 44 cm
XXL  pikkus 77 cm, laius 50 cm

Kui selgub, et valisid siiski vale suuruse, ära muretse - tagastada võid 100 päeva jooksul korraliku puhta kandmata originaaletiketiga toote.

TUUBiga on elu palju lihtsam!

 

PS. See TUUB jõuab sinuni natukene omamoodi pakendis, mitte klassikalises TUUBi torus.

TUUB Elina Järvsaar Jaana Hansman jahna