TUUB #olivetree

Hind: 49,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

See siin on mitmeotstarbeline ja nutikas eemaldatavate õlapaeltega TUUB, millest võib saada Sinu garderoobi uus lemmikese! Tehtud hoole ja armastusega innovaatilisest taastöödeldud polüamiidist, vanadest kalavõrkudest, kui täpsem olla. Loodud ja toodetud Eestis, peen kangas pärineb Itaaliast. See taastöödeldud materjal on libe ja õhuke, toode ise on kahekordne. Meie kangal on õhu läbilaskvust nagu naturaalsel kiul, küll aga on tal sünteetikale omane tugevus, olles samas ise õrn ja pehme. Seega on meie RYCYCLED TUUB äärmiselt vastupidav kandmisele, pesemisele, ajale. Viimast nii füüsilises kui ka laiemas tähenduses. TUUB ei lähe iial moes, sest ta pole seal kunagi olnudki ;)  TUUB on kapselgarderoobi baastoode ning koos ärakäivate õlapaeltega lausa elupäästja meile, kel igikestev probleem "Mitte midagi pole selga panna".

#ajatuilu #basic #slowfashion #sustainablefashion #travellight 

Hiljutine kliendi kompliment:

Aga see uus TUUB!!!!!! See on lihtsalt super!!!!!! Hoiab paremini ümber kui vana (eks vana on juba ca 5 aastat vist vana ka) ja no nii nunnu!!! Ôlapaelad on super super! Mul üks sôbranna just täna ostis oma esimese tuubi ja sellesama ja on väga rahul!

- Katrin Klesment -

KOOSTIS

83% taastöödeldud polüamiid (materjal on väga sarnane meie esimestele TUUBidele, uus on pisut õhem, kuid tihkem)
17% Lycra elastaan

Meie innovaatiline taastöödeldud polüamiid hingab nagu puuvill või siid, aga materjal on ikkagi sünteetika, eksole. Kui soovid puuvillaseme tundega TUUBi, siis võta Tencel eukalüpti viskoos. Loodlikku päritolu kiud on aga alati pisut vähem vastupidavad. Kõike head korraga ei saa, sina tee oma valik. Meie ütleme, et mõlemad on väga-väga head ja abiks sinu kapselgarderoobi kujundamisel.

Siin on meie taastöödeldud kanga omadused välja toodud:

Renew Fine fabric

SUURUS JA SOBIVUS

TUUB kallistab Sinu keha õrnalt, aga kindlalt. Vaata fotodelt, kuidas TUUB seljas istub  – tundub ju mõnus! TUUBil on üks küljeõmblus, pisut tihedam passe ülaservas ja eemaldatavad õlapaelad. Sobib nii reisisellidele kui ka last ootavatele emadele.

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. Kõik suurused on 78 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest ca 10 cm võrra. Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusele 34–36, Inglismaal 4-8).

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–14). Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalimisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist. Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Suurus L–XL (Euroopas 42–44, Inglismaal 16-18).

 

MÕÕDUD

Twiggy suurus (XS/S): laius 33 cm, pikkus 78 cm

Marilyn suurus (S/M): laius 37,5 cm, pikkus 78 cm

Ruben suurus (L/XL): laius 43 cm, pikkus 78 cm

 
TUUB on äärmselt hästi veniv rõivatükk ja suurus tuleks valida eelkõige selle järgi, kui tugevat kallistust Sinu keha uuelt iluduselt ootab. 

KUIDAS HOOLDADA

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! TUUBile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, aga tavaliselt seda vaja ei ole. 

SEE ON TUUB

TUUB on mitmeotstarbeline nutikas rõivaese, mida saab kanda kümnetel eri viisidel – näiteks pluusi, kleidi, seeliku, salli, kapuutsi, ujumistrikoo või seljasoojendajana ja seda on ääretult mõnus Sinu ülejäänud garderoobiga sobitada. Ilusat kahekordsest kangast valmistatud TUUBi on mugav kasutada ka rasedus- ja imetamisperioodil ning kõrgelt hinnatud reisida armastavate matkasellide seas. See TUUB on valmistatud innovaatilisest vanadest kalavõrkudest taastöödeldud kangast, mis on pehme ja hingab nagu puuvill. Samas on TUUB vastupidav ega kaota oma värvi ja elaststust ka peale pikemat kandmist.  TUUB on disainitud ja toodetud Eestis ning jõuab Sinuni armsas mustas ümbertöödetud kartongist valmistatud torupakendis. Oh ja veel… TUUB on lahe kingiidee!
 
PS. Kas teadsid, et õlapaeltega TUUB on suurepärane supluseks! Sünteetika kuivab kiiresti, ega muuda märjana oma omadusi - kallistab ikka sama mõnusasti. Sina krooli või sulista rahulikult, kuidas süda lustib ja karastusaste kannatab! Sobib ka sooja vette ;) TUUBi-tiiu käib küll halli Recycled tuubiga ujumas, aga Sinu värv on Sinu valik.
 
õlapaeltega tuub talisuplus Tiiu Roosma
 

TUUB aitab sul elada oma elu kergemaks! Seeläbi oled parem inimene oma kaaslastele ja veel parem sõber ning fänn iseendale. TUUB olive tree

TUUB pencil skirt street style 

Vali oma suurus ja pista TUUB ostukorvi

tuub ostukorv