TUUB #pluminmadeira

Hind: 59,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

See siin on kõigi aegade kõige pehmemast kangast TUUB. Lenzing vabrikus toodetud MODAL on uue ajastu kangas – selline eriti jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik. Micromodal on 100% biolagunev ning selle valmistamiseks  kasutatatakse spetsiaalselt kultiveeritud toorainet ja eriti säästlikku tootmistsüklit. Meile meeldib see väga! Et TUUB hästi veniks, aga välja ei veniks, on kanga retsepti lisatud ka näpuotsaga elastaani.

TUUB #pluminmadeira on niisiis tehtud väga õhukesest kahekordsest Superfine kangast. Kallistab sind tihkelt, kuid pehmelt. See TUUB sobib ideaalselt vaba aja veetmiseks, seljasoojandajaks, mugavaks topiks lemmikpükste juurde, lisakihiks teiste riiete alla. Seelikuks muidugi ka, aga loe hoolduse alt väikest ääremärkust ja siis tee oma otsus.

TUUB lilla modaal puuvill naturaalne

KOOSTIS

88 % Lenzing MicroModal® kiud, mis on tehtud pöögipuust jätkusuutlikul ja loodust säästval moel
12 % elastaan

120 g/rm SUPERFINE®

lenzing modal TUUB print

SUURUS JA SOBIVUS

Enne, kui tellima asud, tea, et meie tooted on saadaval kolmes mõõdus. TUUB on äärmselt hästi veniv rõivatükk ja suurus tuleks valida eelkõige selle järgi, kui tugevat kallistust Sinu keha uuelt iluduselt ootab. Kõik suurused on 78 cm pikad, kuid erinevad ümbermõõdult teineteisest 10 cm võrra.

Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens.

Twiggy XS-S suurus on mõeldud pisemat sorti naistele.

Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusel 34–36, Inglismaal 6) 

 

 

Marilyn S-M suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam. Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–12). 
Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. Sel juhul soovitame kindlasti rinnahoidjat all kanda, et vältida toote alla kukkumist.

 

 

Rubens L-XL suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalmisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist.
Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Rahvusvaheliselt on see suurus L–XL (Euroopas 40–42, Inglismaal 12–14).

 

Siin on näha mõned modellid ja kitajs mis suurust nad kannavad ning mis mõõtu nad on.

 
TUUB kapselriietus kapselgraderoob

KUIDAS HOOLDADA

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uut TUUBi armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! Kuna MODAL on looduslik kiud, oleks nutitoodet hea pesta koos sarnast värvi rõivastega. TUUBile meeldib õrn masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks soovitame käsipesu ja kuivama riputades natukene venitamist-mudimist, et alläär ei jääks diagonaali. Nimelt on TUUB ju kahekordsest materjalist ja looduslike kangaste puhul võib selline allääre kerge krussitamine esineda, aga ei pruugi. Mõõdukas triikimine on lubatud.

 

TUUB ON HEA KINGITUS

TUUB on disainitud ja toodetud Eestis ning jõuab Sinuni armsas mustas ümbertöödetud kartongist valmistatud torupakendis, mässituna omakorda luksuslikult musta siidipaberisse. 

 tuub on ilus kingitus

Vaata kui erilisel moel saab TUUBi kanda SIIT

  • TUUB teeb naise ilusaks, sest et ta kergendab arvestatavalt igapäevast mõttekoormat
  • TUUBi väärtus kahekordistub, kui on tegu naisega, kes armastab reisida ja seda pigem kerge kohvriga 

TUUB ON LIHTSALT HEA

Meie üks paljudest fännikirjadest kõlab selliselt:

Täiesti asendamatu riideese! Kannan igapäevaselt ja pisike kogu vist juba tekkimas. Pärast tuubi avastamist pole olnud enam tahtmist ühtegi n-ö tavapärast seelikut osta. Väga ilus, mugav ja vastupidav toode. 

- Eneli Grossmann -

 

PS! Kui raatsid, jaga meiega oma mõnusaid TUUBi-hetki: Instagramis #tuub #ilovetuub #tuubisgood või Facbookis @tuubofficial.