TUUB SHOTGUN basic#001

Vali Suurus

TUUBI LEMMIKUD RETUUSID ON TAGASI ja UUES KUUES!

 • Paksem kangas, kallistab mõnusalt tihkelt
 • Pisike sisetasku, kuhu mahutad ka telefoni, aga seda me ei soovita ihu ligi kanda
 • Äärmiselt vastupidav kandmisele ja pesemisele
 • Saadaval ka L-XL suuruses
 • Ülimugava

 

KUNDE TAGASISIDE 

" Ausalt, hind oli veidi ehmatav, eriti arvestades et otsutasin tellida interneti teel, aga soovituse sain sõbrannalt ja see julgustas ostma. Tänaseks on need minu lemmik retuusid, nii mugavad ja jalas ilusad!!! Mahuvad igasse kotti ja peaaegu alati minuga kaasas! 
Kusjuures pikkuse osas on need müstilised retuusid sest minule (olen lühike) nagu parajad ja samas sõbranna, kes minust pikem, proovis neid ja temale olid ka ok "

- Riina -

 

Retuuside vööosast olen vaimustuses, nii mugavaid pole enne kohanud."

- Maarja -

 

SUURUS JA SOBIVUS

TUUB SHOTGUN retuusid sobivad hästi:

 • Trenni
 • Reisile
 • Matkale
 • Kohvikusse ja kinno
 • Mõnusaks äraolemiseks mugavust armastavale naisele (võib-olla meestele ka, me pole proovinud eriti :)
Enne, kui tellima asud, tea, et meie retuusid on nüüd saadaval kolmes mõõdus. Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusele 34–36, Inglismaal 4-8).

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam.  Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–14). Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalimisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist. Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Suurus L–XL (Euroopas 42–44, Inglismaal 16-18).

 

* Infoks veel, et mitmed, kes on igaks juhuks tellinud Rubens suuruse on soovinud pärast vahetada ikkagi Marilyni vastu. Seega telli ikka oma suurus. Meie retuusid venivad hästi, samas on mõnusalt tihkelt ümber.TUUB retuusid

* Tagastamine pakikapi kaudu on TUUBi kulul, kui tagastate 1 nädala jooksul alates saabunud paki teate saamisest.

 

ÖKO MAAILMAVAADE

TUUB on maailmavaatelt planeeti säästev, jätkusuutlik, ökoloogiliselt mõtlev. Meie bränd sai alguse kõrgekvaliteedilisest taastöödeldud polüamiidkangast ja kahe rõõmsa tütarlapse Tiiu Roosma ning Kadri Vahe ühisest maailmavaatest: elu peab olema mugav ja hea, aga võimalusel mitte planeedi arvelt. Nii ongi TUUBi tooted algusest lõpuni tänapäeva mõistes vägagi öko :)

 • Meie toote iga valmimise lüli juures on tööd teinud inimesed, kel kõht täis ning inimväärikus ja -õigused tagatud
 • Toodame Eestis või Lätis
 • Kasutame materjale, mis on oma olemuselt ühel või teisel põhjusel planeeti säästvad (taastöödeldud / jätkusuutlik tootmisprotsess taimsest toorainest / looduses lagunev / taastootev ressurss)
 • Pakendi paberist osa on taastöödeldud materjal ning pakend tuleb Skandinaaviast
 • Eelistame ristkülikukujulisi tooteid, mis kasutavad kangast maksimaalselt (retuusid on siin väikene erand edevuse arvelt)
 • Materjalid on kvaliteetsed, seega meie tooted peavad kaua vastu
 • Tooted on hästi kasutatavad, nn garderoobi põhitooted, mille ümber võid ehitada oma moodsat *kapselgarderoobi.

* Kapselgarderoob on inimese maksimaalselt minimaalne kogum nutikalt valitud riideesemeid ja aksessuaare, mida on kerge omavahel sobitada. Vähemaga rohkem on kapselgarderoobi moto. Googelda "capsule closet" või "capsule wardrobe" ja saad rohkelt ideid.

 

KOOSTIS

 

83% Renew taastöödeldud polüamiid
17% Lycra elastaan

 

Siin on meie vanadest kalavõrkudest ümbertöödeldud kanga omadused välja toodud:

 

Renew Fine fabric

 

KUIDAS HOOLDADA

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uusi retuuse armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! TUUBi taastöödeldud polüamiidile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära veel pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, aga selleks puudub meie meelest vajadus. 

Kuidas hooldada tuub istuvus

PS! Meil on ülimalt hea meel, kui saadad meile pilte endast meie retuuse või TUUBi kandmas :) Võid meid täägida sotsiaalmeedias #tuub #tuubofficial #tuubisgood

TUUB shotgun retuusid TUUB leggings retuusid
   

TUUB shotgun retuusid