TUUB SHOTGUN basic#002

Hind: 59,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

TUUBI LEMMIKUD RETUUSID ON TAGASI ja UUES KUUES!

  • Paksem kangas, kallistab hästi mõnusalt ja tihkelt
  • Ei paista läbi mitte üks gramm
  • Äärmiselt vastupidav kandmisele ja pesemisele
  • Saadaval ka L-XL suuruses
  • Ülimugavad

 

KOOSTIS

83% taastöödeldud polüamiid
17% Lycra elastaan

Siin on meie vanadest kalavõrkudest ümbertöödeldud kanga omadused välja toodud:

Renew Fine fabricSUURUS JA SOBIVUS

TUUB SHOTGUN retuusid sobivad hästi:

  • sportimiseks
  • reisile ja matkale
  • Igapäevaseks tööl/linnas/kohvikus käimiseks
  • Mõnusaks äraolemiseks mugavust armastavale naisele (võib-olla meestele ka, me pole proovinud eriti :)
Enne, kui tellima asud, tea, et meie retuusid on nüüd saadaval kolmes mõõdus. Kõik suurused erinevad ümbermõõdult teineteisest ca 5 cm võrra. Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. 

Twiggy suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusele 34–36, Inglismaal 4-8).

Marilyn suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam.  Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–14). Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. 

Rubens suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalimisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist. Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Suurus L–XL (Euroopas 42–44, Inglismaal 16-18).

 

MÕÕDUD

Sisesäär:

Twiggy suurus 63 cm

Marilyn suurus 66 cm

Rubens suurus 70 cm

* Palun ära võrdle neid mõõte teksapükste või oma reaalse sääre pikkusega. TUUBi kangas veeeeniiiib :)

* Infoks veel, et mitmed, kes on igaks juhuks tellinud Rubens suuruse on soovinud pärast vahetada ikkagi Marilyni vastu.TUUB retuusid

KUIDAS HOOLDADA

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uusi retuuse armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! TUUBi taastöödeldud polüamiidile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära veel pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, aga selleks puudub vajadus. 

 

Kuidas hooldada tuub istuvus

PS! Meil on ülimalt hea meel, kui saadad meile pilte endast meie retuuse või TUUBi kandmas :) Võid meid täägida sotsiaalmeedias #tuub #tuubofficial #tuubisgood

TUUB retuusid