TUUB SHOTGUN basic#003

Hind: 69,00 €

Vali suurus

Vali Suurus

TUUB SHOTGUN basic#003 on tehtud paksust trimmivast taastöödeldud kangast!

 

"Mulle tundub, et olen 1kg kergem tänu nendele pükstele!!"

/Irma Viidalepp/

 

TOOTE OMADUSED

 • Silendavad ja trimmivad
 • Väga tihkelt ümber ülevalt poolt põlve
 • Stiilne ratsuri lõige ja moodsad võrgust detailid
 • Taastöödeldud stiilne matt kangas 
 • Venib 2-suunas nagu kõik TUUBi tooted 
 • Sisetasku

Ideaalne: 

 • Trenni
 • Suurlinna tänavale

Sobib hästi:

 • Reisile
 • Matkale (koos meriinovillaste sääristega)
 • Koju ja kohvikusse

 

TUUB leggings recycled instagram

Modell kannab suurust Twiggy size (XS/S). Tema mõõdud on: 83 / 66 / 94 cm.

 

SUURUS JA SOBIVUS

Enne, kui tellima asud, tea, et meie retuusid on nüüd saadaval kolmes mõõdus. Suurused oleme nimetanud asjakohaselt – Twiggy, Marilyn ja Rubens. Need retuusid on väga tihkelt ümber sinu puusade ja pepu, seega on neid jalga tõmmata esimest korda harjumatult raske. Ära ehmata, lihtsalt tõmba nad jalga ning tulemus teeb sind rõõmsaks! Ühe kunde kommentaar, kes tahtis saata retuuse tagasi, kuid peale teistkordset proovimist siiski kirjutas nii:

"Teie soovitusest julgust saanuna sikutasin neid nüüd vähe kõvemini jalga ja läksid. Esimest korda proovides tundus, et puusast on ikka täitsa kitsas ja ei lähegi jalga, aga nüüd on jalas ja tundub täitsa ok. Nii et probleem lahendatud." /Kairit/

 

Twiggy XS-S suurus on mõeldud pisemat sorti naistele. Mäletad ju küll ikonograafilist supermodelli Twiggy! Rahvusvahelises suurussüsteemis vastab see märgistusele XS–S (Euroopas suurusele 34–36, Inglismaal 4-8).

Marilyn S-M suuruse tegime tüdrukutele kellel on naiselikke kurve veidi enam.  Jah, just – sellistele nagu Marilyn Monroe. Rahvusvaheliselt on see M-suurus (Euroopas 36–40 ja Inglismaal 8–14). Marilyn sobib hästi ka väiksemale naisele, kes soovib, et TUUB istuks seljas natuke vabamalt. 

Rubens L-XL suuruse loomiseks saime inspiratsiooni kunstiajaloost ja kurvikate naiste maalimisega tuntuks saanud Madalmaade kunstnikust Peter Paul Rubensist. Selle suuruse peaks niisiis valima naised, kelle keha kaunistavad rubenslikult vallatud kurvid. Suurus L–XL (Euroopas 42–44, Inglismaal 16-18).

 

* Tagastamine Omniva ja Smartposti pakikapi kaudu on TUUBi kulul, kui tagastate 1 nädala jooksul alates saabunud paki teate saamisest.

TAGASTAMISE NB! Kui siiski need vinged püksid ei ole Sulle või suurus pole see, siis tea, et kuna need retuusid on väga tihkelt ümber kere, siis proovides võib su nahk jätta kanga pinnale pahupoolele heledaid jutte. Jutid saad eemaldada niiske lapiga või kangast omavahel käes hõõrudes. Palun veendu, et tagastatav oleks toode ikka kenasti puhas! Kui kasutad niisket lappi, siis kindlasti lase pükstel enne pakki panemist ära kuivada. Aitäh!

 

ÖKO MAAILMAVAADE

TUUB on maailmavaatelt planeeti säästev, jätkusuutlik, ökoloogiliselt mõtlev. Meie bränd sai alguse kõrgekvaliteedilisest taastöödeldud polüamiidkangast ja kahe rõõmsa tütarlapse Tiiu Roosma ning Kadri Vahe ühisest maailmavaatest: elu peab olema mugav ja hea, aga võimalusel mitte planeedi arvelt. Nii ongi TUUBi tooted algusest lõpuni tänapäeva mõistes vägagi öko :)

 • Meie toote iga valmimise lüli juures on tööd teinud inimesed, kel kõht täis ning inimväärikus ja -õigused tagatud
 • Toodame Eestis või Lätis
 • Kasutame materjale, mis on oma olemuselt ühel või teisel põhjusel planeeti säästvad (taastöödeldud / jätkusuutlik tootmisprotsess taimsest toorainest / looduses lagunev / taastootev ressurss)
 • Pakendi paberist osa on taastöödeldud materjal ning pakend tuleb Skandinaaviast
 • Eelistame ristkülikukujulisi tooteid, mis kasutavad kangast maksimaalselt (retuusid on siin väikene erand edevuse arvelt)
 • Materjalid on kvaliteetsed, seega meie tooted peavad kaua vastu
 • Tooted on hästi kasutatavad, nn garderoobi põhitooted, mille ümber võid ehitada oma moodsat *kapselgarderoobi.

* Kapselgarderoob on inimese maksimaalselt minimaalne kogum nutikalt valitud riideesemeid ja aksessuaare, mida on kerge omavahel sobitada. Vähemaga rohkem on kapselgarderoobi moto. Googelda "capsule closet" või "capsule wardrobe" ja saad rohkelt ideid.

 

KOOSTIS

 

83% Renew taastöödeldud polüamiid

17% Lycra elastaan

Võrgu detail: klassikaline polüamiid elastaaniga

 

Siin on meie vanadest kalavõrkudest ümbertöödeldud kanga omadused välja toodud:

 

Renew Fine fabric

 

 

KUIDAS HOOLDADA

 

Esimene ja kõige olulisem reegel: pese oma uusi retuuse armastuse ja hoolega ning kanna uhkustundega südames! TUUBi taastöödeldud polüamiidile meeldib täitsa tavaline 40-kraadine masinpesu, lihtsalt keera rõivatükk enne pahupidi. Kuivatit ära parem kasuta – see ei tee ühelegi riideesemele head. Oma erilise helluse märgiks ning kanga värvi ja sära veel pikemaks säilitamiseks võid TUUBi pesta ka käsitsi. Mõõdukas triikimine on lubatud, aga selleks puudub meie meelest vajadus. 

 

Kuidas hooldada tuub istuvus

 

PS! Meil on ülimalt hea meel, kui saadad meile pilte endast meie retuuse või TUUBi kandmas :) Võid meid täägida sotsiaalmeedias #tuub #tuubofficial #tuubisgood