Täiesti asendamatu riideese! Kannan igapäevaselt ja pisike kogu vist juba tekkimas. Pärast tuubi avastamist pole olnud enam tahtmist ühtegi n-ö tavapärast seelikut osta. Väga ilus, mugav ja vastupidav toode. Ja muidugi erilised lemmikud on retuusid...no nii-nii vahvad lihtsalt! (Eneli)

TUUB testemonials, review

 

Tellisin juba oma kolmanda Tuubi eseme, see on lihtsalt ülimugav ja nii ilus ka silmale vaadata.
Kandmisviise on mega palju, only sky is the limit, eks? 
Jätkake head tööd!
 (Reelika)

TUUB testemonials, review

 

Kõik kiidavad ja põhjusega. Ma kiidan ka. Vaieldamatult kõige ägedamad retuusid on TUUBi omad! (Krista)

 TUUB testemonials, review

TUUB on minu jaoks must have riietusese kapis, mis annab talvel sooja riiete all, suvel aga üks mugavamaid ja mõnusamaid asju, mida kanda! Olenemata aastaajast asendamatu! Ühel naisel (või ka mehel) ei saa neid kunagi liiga palju olla. Kandmisviise on täpselt nii palju, kui kaugele ulatub su fantaasia! Hädapärast olen saanud seda ka SOS lapsekandmiseks kasutada - ja samal õhtul seelikuna selga panna, sest välja see ei veni (how awesome is that?) (Stiina) 

TUUB testemonials, review 

Supersõbralik ja kiire teenindus. Kiidan mugavat TUUBi! (Kristina)

TUUB testemonials, review

 

Tuubiga on selline lugu, et kui oled juba ühe majja võtnud, siis tuleb teine ja ilmselt kolmaski tagantjärele. Küllap võiksingi oma musta, pruuni ja tumesinise tuubiga edukalt terve aasta riietevajaduse ära katta, kui paari pehme ja värvilise kampsuniga osavalt kombineerida :)
Aga tegelikult tulin Tuubi kiituseks ütlema seda, et ma ei tea ühtegi teist kohta, kust tellides tuleks kaup nii kiiresti!
Aitäh teile! (Marge) 

TUUB testemonials, review

 

Väga mõnus ja huvitaval moel väga pidulik TOPi ja kleidina. Käsipagasi lemmik  (Merike)

TUUB testemonials, review


Minu esimene retuusiost TUUBist on tõeline jackpot - kerged, õhukesed aga (tundub, et) soojad, pehmed. Nii ilusad ja mugavad ja... Kui saaks, paneks ikka 6 tärni, kindlasti. (Kateriin)

TUUB testemonials, review

 

Kui sõit viib nii eksootilisse ja palavasse paika (Island Hopping paradiisisaartel), et kotti läheb peale päfkade veel umbes kolm riide moodi juppi, on kindla peale nende hulgas TUUB  (Kristina Herodes)

TUUB testemonials, review

 

     Just perfect...