TIIU ROOSMA, TUUB Twiggy suurus

Tiiu on rohkem kui kümme aastat  oma elust pühendanud salapärasele ja lummavale aluspesumaailmale. Ja oi, see on üks peen ja keeruline maailm! Mitte ainult ilus, vaid ka äärmiselt detailiderohke. Läbi kogemuste, õnnestumiste ja ebõnnestumiste on Tiiu õppinud elu lihtsust hindama ning võtnud eesmärgiks siin ilmas “kergema pagasiga” reisida.

See on päris peen kunst ja sellel teekonnal olles on TUUB üks hea "harjutus". Tiiu armastab luua ja liigutada koos inimestega, kes teda inspireerivad. TUUBi kasvatamine pakubki seda ja palju muud arendavat. Miks just TUUB? Idee oli õhus - loogiline, lihtne ja mänguline, lisaks jätkusuutlik. Me Kadriga aitasime ta ellu ja panime nimeks TUUB.

tube-top-tuub-tiiu-roosma 

 

KADRI VAHETUUB Marilyn suurus

Kadri näeb, teeb ja saavutab! 15 aastat kündis ta reklaami- ja disainitööstuse viljakat põldu. Pea igal aastal sügisel läheb ta Kirde-Indiasse Hiina piiri äärde, kus korraldab koos sõpradega ainulaadset muusikafestivali. Kadri tunneb end ühtviisi mugavalt nii metsas telkides, kui ka luksussviidis mõnuledes. Ta arvab, et TUUB on tervitatav rõivaese iga aktiivse eluviisiga naisterahva riidekapis ja reiskohvris – see on üks nutikas ja mugav kaaslane ning aitab ka kõige piiratumates tingimustes kaunis ja stiilne välja näha. 

Kadri_Vahe_TUUB

 

Tiiu: "TUUB ei oleks mittekuidagi saanud sündida, kui ei oleks olnud mind, Kadrit, seda imelist kangast ja internetti koos sotsiaalmeediaga (TUUB on põhimõtteliselt online konseptsiooniga ettevõtmine). Hea, et me kokku saime juba palju aastaid tagasi. Mina tegin ilusat aluspesu ja Kadri oli kõige silmatorkavam ning elurõõmsam fänn, kellest peatselt sai ka BonBon Lingerie turundusguru. Usume, et energeetilisel tasemel 1+1 ei ole 2, vaid 3 ja enam."

Tiiu Roosma Kadri Vahe TUUB Bonbonlingerie

Siin pildil Kadri Vahe ja Tiiu Roosma poseerivad üleilmse rõivatööstust puudutava teadlikkuse tõstmise aktsiooni "Fashion Revolution" heaks. Sellest ettevõtmisest saab põhjalikumalt lugeda meie blogist.