Tagastamine

TAGASTUS JA VAHETUS

Me anname oma parima, et pakkuda täiuslikku toodet ideaalses seisukorras. Kuid maailm pole täiuslik ja mõnikordi kahjuks läheb tarnimisega midagi nihu, siis palun andke meile teada aadressil support@tuub.ee, telefon / sms (+372) 524 5390, Facebook messenger tuubofficial. Kui toode on valesse kohta toodud / kadunud või on kvaliteediprobleem, saadame me teile uue toote lisatasuta

Aga kui meie toode tõesti teid ei rõõmusta, saate te kandmata, pesemata ning originaal pakendis toote tagasi saata 100 päeva jooksul.

Aadress kuhu tagastada

TUUB Ltd

Telefon/sms +372 524 5390

Saeveski 1, Tallinn 11214

Eesti

Me tagastame teie raha koheselt kui saadetis on meieni jõudnud. Me soovitame saata toode tagasi

registreeritud aadressiga. Transpordikulu ei kuulu tagastamisele.

Kui te soovite teist suurust või värvi, siis saatke see meile tagasi ja me saadame teile uue ilma igasuguse segaduseta. Ainult transpordikulu tuleb uuesti maksta. Eesti Omniva pakikappi 2,90 €, Läti Omnivasse 5,90 €, kõik teised riigid 7,90 €.

Soodus koode või kinkekaarte ei ole võimalik tagastada ega ümber vahetada. TUUB kinkekaarte müüakse väiksemas summas kui toote hind, seega ei jää kinkekaardile alles väiksemat summat. Väike summa võib kinkekaardile jääda juhul kui TUUB tooteid müüakse allahindlusega. Me soovitame teil osta kinkekaardi eest täishinnaga toode, kinkekaardile alles jääv summa ei kuulu tagastamisele.